Додаток во исхрана

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
МИКС од четири семиња – лен, сусам, тиква, сончоглед
Оваа комбинација од семиња е вистински извор на здравје. Семињата може да ги користете од 1-3 суп..
89 MKD
без ДДВ: 85 MKD
ОБЕЗМАСТЕН МЕЛЕН ИНТЕГРАЛЕН СУСАМ 250г
Состав: 100% семе од сусам Интегралниот сусам е 100% природен производ. Со пресување на сусамовот..
42 MKD
без ДДВ: 40 MKD
СЕМКИ ОД ТИКВА 250г
Тиква семе имаат темно зелена боја со вкус и тие се вистински извор на здравје. Содржи висок процент..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
ЛЕНЕНО СЕМЕ 250г
Некои го нарекуваат најмоќно растение на планетата. Лененoто семе е вистински извор на здравје. Со п..
42 MKD
без ДДВ: 40 MKD
ОБЕЗМАСТЕНО МЕЛЕНО ЦРНО СЕМЕ 250г
Црното семе (Nigella Sativa) e богат извор на клучни состојки кои му се потребни на вашето тело за п..
58 MKD
без ДДВ: 55 MKD
ОБЕЗМАСТЕН МЕЛЕН ЛЕН 250г
Лененото семе е еден од најбогатите извори на Омега 3 и Омега 6 масни киселини, како и многу витамин..
42 MKD
без ДДВ: 40 MKD
Агрофила Дооел © 2019. UKION SHOPS