Зимници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ОБЕЗМАСТЕНО МЕЛЕНО ЧИА СЕМЕ 250г
Чиа семето е еден од најбогатите извори на Омега-3, диететски влакна и протеини, кои придонесуваат з..
84 MKD
без ДДВ: 80 MKD
ОБЕЗМАСТЕНИ МЕЛЕНИ СЕМКИ ОД ТИКВА 250г
Најстариот доказ за потеклото на семките од тиква е од периодот 7000-5500 B.C. Најпрво биле пронајде..
58 MKD
без ДДВ: 55 MKD
ФИЛА ЗЕЛЕНИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г
НУТРИТИВНИ ПОДАТОЦИ 100г производ содржи просечно: Енергетска вредност 677кЈ ..
152 MKD
без ДДВ: 145 MKD
ФИЛА ЖОЛТИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г
НУТРИТИВНИ ПОДАТОЦИ 100г производ содржи просечно: Енергетска вредност 677кЈ ..
152 MKD
без ДДВ: 145 MKD
ФИЛА ЦРВЕНИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г
НУТРИТИВНИ ПОДАТОЦИ 100г производ содржи просечно: Енергетска вредност 677кЈ ..
152 MKD
без ДДВ: 145 MKD
Агрофила Дооел © 2019. UKION SHOPS